Fotografia ślubna na Śląsku, znacie kogoś ?

Fotografia ślubna na Śląsku, znacie kogoś ?

Szukamy kogoś, kto zajmuje się fotografią ślubną na Śląsku, ma wolne terminy, a jego portfolio pęka w szwach.

Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedzi.

Madzia

Posty: 19

 
Uważam, że jeżeli chodzi o fotografię ślubną to nie można szukać TANIO, na Śląsku nie widzę, żeby było ogromnie drogo, ale są faktycznie bardzo dobrzy fotografowie. Na ten dzień i tak trzeba się szykować z kasą, to i co przebierać wśród amatorów upamiętniania tak doniosłej chwili i zbijaniu cen.

Black_Riot

Posty: 20

 
Polecam http://www.patrykwolanski.pl. Już z samej strony można zorientować się, że ten fotograf ślubny kocha to, co robi.

To człowiek z pasją, dzięki któremu możemy po dziś dzień cieszyć się fantastyczną pamiątką.

Nowa

Posty: 22

 
Z fotografią ślubną na Śląsku wcale nie jest kiepsko. Mnóstwo jest fotografów, jakich można polecić z czystym sumieniem. Tak jak to w wypadku polecanego tu Pana, u którego również i my mieliśmy sesję plenerową.

Modniś

Posty: 26

 
My nie mieliśmy problemu z fotografią ślubną na Śląsku. Polecany przez wielu fotograf akurat był wolny. Dzięki niemu świat na dzień ślubu zatrzymał się dla nas, a dowody mamy w postaci fantastycznych zdjęć. Wszystkim polecam pana Patryka Wolańskiego, to specjalista z duszą. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

@marcelko

Posty: 20

 
Nie przesadzajcie z tymi terminami jeśli chodzi o fotografa ślubnego. Fakt, że trzeba zamówić takiego nieco wcześniej, ale nie dwa lata. Nie dajmy się zwariować. Naszego zamawialiśmy 5 miesięcy wcześniej i to w zupełności wystarczyło. Pozdrawiamy:-)

Yab

Posty: 24

 
Z fotografią ślubną widać, że ludzie mają kłopoty, a na Śląsku wśród tych najlepszych nie ma terminów. Co się dzieje? Niedługo może stać się tak, że to ślub będziemy dopasowywać terminem do fotografa. Śmieję się, ale na te usługi widać, że jest ogromny popyt.

pawel253

Posty: 22