Gamla Stan, gdzie dostanę zdjęcia ?

Gamla Stan, gdzie dostanę zdjęcia ?

Ktoś z was zna miejsca, gdzie znajdę zdjęcia Stockholm Shutter’s? Szukam zdjęć, na których będę mógł zobaczyć najlepsze widoki z samego miasta i przekonać się czy faktycznie warto się wybrać w te regiony?

Umber5

Posty: 1

 
Byłem w Sztokholmie i uważam, że jest to naprawdę piękne miasto, a Muzeum Vasa to tylko jedna z wartych uwagi atrakcji, które prezentują się w tym mieście fantastycznie. Moim zdaniem najlepiej samemu zapoznać się zdjęciami ze Skandynawii, które można znaleźć w sieci.

bmw316

Posty: 26

 
Sam byłem w Sztokholmie i uważam, że jest to piękne miejsce. Jeżeli szukasz fantastycznych zdjęć to polecam Ci poszukanie tych z przejazdu najdłuższym mostem Vasterbron, który naprawdę robi wrażenie na wszystkich osobach.

miszekkk5

Posty: 21

 
Z tego co się orientuję to internet jest pełen różnorodnych zdjęć ze Sztokholmu i można bez problemu zapoznać się z wyglądem tamtejszych atrakcji. Można między innymi zobaczyć jak wygląda Gamla Stan, na której można odbyć spacer po starym mieście. Na zdjęciach można bez problemu zapoznać się z architekturą i dostępnymi w mieście atrakcjami.

upierdos45

Posty: 7

 
Moim zdaniem najpiękniejsze zdjęcia wychodzą z punktu widokowego Fjällgatan na przepiękną panoramą Sztokholmu i jak najniezwyklej polecam odwiedzić właśnie to miejsce.

dominikk6

Posty: 16

 
Uważam, że Filharmonia, czyli miejsce, w którym wręcza się nagrody Nobla jest naprawdę przepiękne i warto zapoznać się ze zdjęciami z tego miejsca. W Sztokholmie oprócz tego jest wiele miejsc, które wyglądają przepięknie.

TomekK

Posty: 10

 
W Sztokholmie z pewnością wrażenie na wszystkich jest w stanie zrobić Współczesne Centrum Kongresowe, które prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Warto wybierać zatem odpowiednie podejście do sprawy i warto decydować się na poszukanie zdjęć w sieci, gdzie można trafić na świetne fotografie, które przedstawiają piękne miejsca.

labuh

Posty: 8

 
Fotografie Dworca Centralnego w Sztokholmie odnajdziesz na stronie: https://www.stockpressphoto.eu/cruises/sea-tours/stockholm-shutter.

Kitas

Posty: 20

 
W Sztokholmie z pewnością wrażenie na wszystkich jest w stanie wykonać Współczesne Centrum Kongresowe, jakie prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Warto wybierać wobec tego stosowne podejście do sprawy i warto decydować się na poszukanie fotografii w sieci, gdzie można trafić na wyśmienite fotografie, jakie przedstawiają śliczne miejsca.

Zrobtodzis

Posty: 11

 
Sam byłem w Sztokholmie i uważam, iż jest to wspaniałe miejsce. Jeżeli szukasz fantastycznych zdjęć to polecam Ci poszukanie tych z przejazdu najdłuższym mostem Vasterbron, który rzeczywiście robi wrażenie na wszystkich osobach.

Polaczek90

Posty: 13