fotograf ślubny Radziejów, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Radziejów, kogo polecicie ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu, poleceniu dobrego fotografa ślubnego w Radziejowie. Może być z okolic. Najważniejsze to dla mnie, żeby miał wolne terminy na przyszły rok :D Jak coś, to bardzo dziękuję za pomoc.

sertus

Posty: 8

 
Na razie planuję ślub, natomiast widzę, iż większym problemem będzie fotograf weselny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, iż to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

benia

Posty: 8

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

aluś44

Posty: 11

 
Rok lepiej rzeczywiście rok wcześniej zarezerwować sobie fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Tu są oni dość mocno rozchwytywani :D Na ostatnią chwilę nie polecam, albowiem wiadomo, że to nie ma sensu. No chyba, że ktoś podjął decyzję i ślub musi być natychmiast :)

Yuri20

Posty: 10

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych możliwości. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

Marioleczka

Posty: 12

 
http://fotoquznia.com.pl to link do strony fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Niezwykle fachowo podchodzący do swojej pracy człowiek. Efekty można zbadać na stronie w portfolio. Szczerze polecam.

e_petelka

Posty: 13

 
Na razie planuję ślub, ale widzę, że większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

namedal6

Posty: 9