sesje noworodkowe w Szczecinie, polecicie kogoś ?

sesje noworodkowe w Szczecinie, polecicie kogoś ?

Jestem w 7 miesiącu ciąży i chciałabym wykonać sobie sesję, abym miała pamiątkę na przyszłość. Czy wiecie, kto wykonuje sesja ciążowe w Szczecinie?

FFelxus

Posty: 3

 
Widziałam nie raz zdjęcia z sesji noworodkowej w Szczecinie i byłam zachwycona jedną Panią fotograf. Jednak w tym momencie nie mam do niej kontaktu, jak znajdę to dam Ci znać.

Kruk

Posty: 25

 
Warsztaty noworodkowe przeznaczone są dla osób, jakie dopiero wchodzą w branżę fotograficzną i nigdy nie wykonywali fotografii noworodkom. Podczas takich warsztatów, można się wiele nauczyć. Uczęszczałam na takie warsztaty w Szczecinie i jestem niezwykle zadowolona.

Julian

Posty: 6

 
Na sesję kobiecą możesz się ubrać jak pragniesz i też w zależności, gdzie będzie ona wykonywana. Sesję kobiecą w Szczecinie wykonałbym nad morzem na plaży, niemniej jednak to jest Twój wybór.

Dzidzia

Posty: 4

 
Musisz wykonać ją u profesjonalisty. My sesje ciążowe w Szczecinie wykonywaliśmy u tej Pani https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pierwszą sesję miałam wykonywaną w 8 miesiącu ciąży, a drugą robiliśmy sesję noworodkową. Wszystkie zdjęcia były cudowne.

FFelxus

Posty: 16

 
Sesje ciążowe w Szczecinie najpiękniej wyglądają nad morzem. Ja kiedyś wykonywałam taką sesję, jednak to było 5 lat temu i w Sopocie. Musisz poszukać profesjonalnego fotografa.

proszek

Posty: 3