fotograf ślubny Radziejów, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Radziejów, kogo polecicie ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu, poleceniu dobrego fotografa ślubnego w Radziejowie. Może być z okolic. Najważniejsze to dla mnie, żeby miał wolne terminy na przyszły rok :D Jak coś, to bardzo dziękuję za pomoc.

sertus

Posty: 3

 
Znajdziesz na pewno. Gwarantuję ci, że nie każdy fotograf ślubny w Strzelnie jest tak rozchwytywany. Można znaleźć innego, który wcale nie będzie gorszy. Sprawdzaj portfolio, podjedź i podpytaj o szczegóły.

Fanatyk

Posty: 6

 
http://www.fotoquznia.pl to fotograf weselny z Radziejowa. Ma niezwykle idealne opinie. Pamiątka ślubna mojej siostry pierwszorzędnej klasy :D Też będę korzystała. Polecam.

VHSSS

Posty: 10

 
Jak czytam, ile problemów jest ze znalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, ale może już warto rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

codePerformance

Posty: 20

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych możliwości. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

WielkiBO

Posty: 20

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się odnaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

czdeRRR

Posty: 6

 
Uważam, że najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było znaleźć fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Oczywiście można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, że to musiałby być ktoś rzeczywiście wyjątkowy, żeby dopłacać :D Tak czy inaczej, usługa jest droga.

johncena67

Posty: 14