Zdjęcia ślubne gdańsk, poszukuję!!

Zdjęcia ślubne gdańsk, poszukuję!!

Może tutaj ktoś poleci komu najlepiej zlecić zdjęcia ślubne w Sopocie. Ogłoszeń jest mnóstwo. Nie chcemy brać kogoś z przypadku, pierwszego lepszego. Przede wszystkim mieć pewność do profesjonalnego podejścia.

Duzyyy45

Posty: 7

 
To po czym poznać profesjonalistę? Po sprzęcie, jak się człowiek nie zna ;) ? Koniecznie musicie polecić tu więcej propozycji. Na razie mamy czas, bo fotograf ślubny potrzebny jest nam w Gdańsku dopiero w przyszłym roku :)

przemek55

Posty: 16

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze odnalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No natomiast wówczas trzeba wziąć pod spostrzeżenie, iż będzie nieco drożej.

Kizakkk

Posty: 10

 
Oj to widzę, że chyba daleka droga, żeby mieć pewność co do fotografa :) A poważnie mam już kilku na uwadze w Gdyni. Wymagamy spotkania, żeby omówić, co chcemy, jak to widzimy. Natomiast chyba lepiej będzie, jak skrócimy listę do trzech maksymalnie, bowiem czasu może zabraknąć ;) Wszystkim szukającym życzę powodzenia.

TomekK

Posty: 8

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Wyśmienity pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

wisła1905

Posty: 5

 
A u nas fotografia ślubna, dokładnie plener w Gdyni. Wyszło świetnie. Mieliśmy chęć wyjechać poza nasze granice, niemniej jednak w końcu namówiono nas na śliczne zakątki ojczystego miasta :)

F-Dertus

Posty: 29

 
I wszystko jasne :) Pragniesz mieć pewność, że fotograf z Gdańska będzie miał wolne terminy – zamów rok uprzednio :D Poważnie rzecz biorąc, widać wielkie zainteresowanie naszym miastem w szczególności jeżeli chodzi o sesje plenerowe. Nam wystarczyło pół roku uprzednio, natomiast wiem też, że inni nie mieli takiego szczęścia.

codePerformance

Posty: 8

 
Korzystaliśmy z tego fotografa w Sopocie fleetingmoments.pl. Wykonał dla nas świetną pamiątkę – reportaż ślubny, z jakim jeszcze się nie spotkałem, a sporo już oglądałem takich. Ma oryginalne podejście do tematu ślubów. Pasjonata i profesjonalista.

namok

Posty: 24

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Szukamy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już wiele ofert online i wypadałoby się umówić, spotkać. Ale z tyloma to za dużo, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

syrena88

Posty: 10

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Świetny pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

CHatka-eKo

Posty: 11