fotografia ciążowa wrocław, oferta

fotografia ciążowa wrocław, oferta

Dzień dobry. Potrzebuję zrobić szybko fotografię noworodkową we Wrocławiu. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Romantykk

Posty: 3

 
We Wrocławiu odszukamy wiele profesjonalnych fotografów. Wystarczy poszukać i popatrzeć różne portfolia, może przypadną nam do gustu jakieś fotografie rodzinne.

david011

Posty: 29

 
Jeśli chodzi o fotografię noworodkową to przy rozmowie z fotografami zauważyłam 2 różności. We Wrocławiu pan robił zdjęcia tylko do 3 tygodnia życia, a inny z okolic Wrocławia chciał by dziecko, było troszkę większe czyli wtedy kiedy trzyma sztywno główkę. Ja zdecydowałam się na sesje kiedy mój maluch miał 10 dni. Sesja przebiegła prędko i super, dziecko cały czas spało.

mirekp2005

Posty: 4

 
Fotografię rodzinną robiliśmy z Panią Ewą pod Wrocławiem. Fotografie wyszły super, widać na nich prawdziwą rodzinną miłość. A to wszystko dzięki naszej Pani fotograf. Jeśli chcecie zobaczyć fotografie z różnych sesji tej Pani zapraszam na jej stronę http://www.ewafoto.com/sesja-ciazowa/.

benia

Posty: 5

 
Jak odnajdziesz dobrego fotografa do zdjęć ciążowej to ja mogę polecić Ci kilka interesujących miejsc do sesji w plenerze na terenie Wrocławia.

wrona

Posty: 7

 
Widziałam fantastyczne fotografie noworodkowe na różnych stronach fotografów z Wrocławia. Ja jednak bała bym się powierzyć mojego dziecka byle jakiemu fotografowi, taka osoba musi być faktycznie doświadczona i lubić pracę z dziećmi. Szukałbym takich ludzi w gronie znajomych, którzy wykonywali już takie sesje zdjęciowe.

beata77

Posty: 15

 
Jeszcze nie orientowałam się, czy są we Wrocławiu dobre firmy, jakie wykonają profesjonalne zdjęcia rodzinne. Lecz powoli zaczynam się za nimi rozglądać.

Michałek

Posty: 19

 
Fotografie noworodkowe są wspaniałe. Fajnie powiesić sobie nad łóżkiem zdjęcie małego bobasa. We Wrocławiu dużo jest firm, które zajmują się tą dziedziną. Ja też niedługo rodzę i będę potrzebowała fotografa. Może ktoś się wypowie, kto korzystał z usług dobrych fotografów.

Mamusek3

Posty: 4