fotograf M1, poszukuję!

fotograf M1, poszukuję!

Witam serdecznie. Mam pytanie o laboratorium fotograficzne w M1. Czy warto tu zlecić odbitki? Nie mogę znaleźć nigdzie jakichś konkretnych opinii. Jeśli możecie pomów, z góry bardzo dziękuję.

Trener

Posty: 8

 
To link do strony naprawdę fachowego laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie http://fotograf-m1.pl. Tu od niezwykle dawna sprawiam zdjęcia i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mogę też liczyć na szybką obsługę.

Yuri20

Posty: 10

 
Też będę musiała zastanowić się nad jakimś laboratorium fotograficznym w Krakowie. Dobrze, iż opiniujecie się te firmy, albowiem w przeciwnym razie miałabym poważny dylemat. Wiadomo, teraz coraz rzadziej korzysta się z powodowania fotografii. Bardzo zależy mi na jakości, albowiem to zdjęcia z chrztu.

Marek Nowicki

Posty: 13

 
Liczyłem na zdecydowanie wiecej propozycji odbitek w Nowej Hucie. Zwykle nie wywołuję zdjęć, niemniej jednak jak co do czego przyszło, to ja również miałem dylemat, któremu miejscu zaufać :D

legia55

Posty: 12

 
A robią tam też fotografie do dokumentów? M1 mam blisko, więc całkiem fajnie. Muszę zrobić zdjęcie do dowodu i przydałoby się też do paszportu. Cena nie ma dla mnie znaczenia. Mogą wziąć jak dla mnie podwójną stawkę, byleby była jakość i żebym nie musiała się wstydzić fotki przed innymi ;) Może jeszcze ktoś poleci jakiś porządny punkt?

mirekp2005

Posty: 20

 
Miałem dużo wątpliwości, zanim zdecydowałem się oddać zdjęcia do wywołania. Odbitki w Nowej Hucie to dużo ofert. Jak co do czego przyszło, nie miałem zaufania do żadnego. Naczytałem się niepochlebnych opinii.

Trener

Posty: 10

 
Coraz gorzej w tej dziedzinie. Nie ma się czym zachwycić. Też będę musiała poszukać wywoływania fotografii w Krakowie, wobec tego poczekam aż dacie znać :) czekam z niecierpliwością.

mario72k

Posty: 27

 
Jak dla mnie znacząca jest doświadczona i miła obsługa. Laboratorium fotograficzne w M1 to znany punkt, gdzie od zawsze można było wywołać zdjęcia bez obaw o jakość. Zawsze tam powoduję i nie narzekam na efekty :)

RuFiK

Posty: 9

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bowiem już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak odpowiednie, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą liczba fotografii do wywołania. Jeśli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

on666

Posty: 13

 
U mnie podobnie. Jak mam zrobić zdjęcia do dokumentów, jestem chora :D Z góry wiem, że będzie kiepskie ;) W Krakowie jest sporo punktów, ale jeszcze nigdy nie trafiłam na profesjonalnego fotografa, który należycie podszedłby do sprawy. Teraz mają tyle możliwości retuszu. Jak coś, to piszcie i polecajcie.

Lopez58

Posty: 18