fotograf zielona góra, kogo znacie?

fotograf zielona góra, kogo znacie?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi jakiegoś fotografa ślubnego w Zielonej Górze?

89ostry89

Posty: 8

 
W korzystnych cenach fotografie ślubne w Zielonej Górze zaproponuje Wam ten fotograf: http://kr-foto.pl. Z jego usług korzystam systematycznie. Zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a więc dostarcza przygotowany materiał zdjęciowy w zadeklarowanym terminie.

alidomus

Posty: 7

 
Z chęcią zobaczyłbym Wasze zdjęcia, które wykonał wykwalifikowany fotograf posiadający w ofercie plener ślubny w Zielonej Górze. Jeżeli chcecie je zaprezentować - napiszcie do mnie.

pawel253

Posty: 8

 
Mój ulubiony fotograf w Zielonej Górze w bardzo elastyczny sposób podchodzi do oczekiwań każdego klienta. Przekonałem się o tym na własnej skórze.

donbagino

Posty: 20

 
Spora konkurencja panuje wśród firm, których specjalnością jest fotografia ślubna w Zielonej Górze. Z mojej perspektywy to dobrze - fotografowie mają wolne terminy, a dodatkowo mogę podjąć indywidualne negocjacje cenowe. To korzyść.

Waskijestem

Posty: 20

 
Kamerzysta w Zielonej Górze jest w stanie obsłużyć szereg imprez okolicznościowych, które organizujecie. Nie da się ukryć, iż jego usługi są zdecydowanie najdroższe, gdy w rachubę wchodzą wesela. Potrafi być taniej w przypadku chrzcin, komunii i innych imprez.

Jacuś

Posty: 5

 
Nie miałem zielonego pojęcia, że plener ślubny w Zielonej Górze potrafi wyjść tak niesamowicie. Wszystko to zasługa naszego fotografa, który nie był najtańszy, niemniej jednak sprostał naszym oczekiwaniom. Mogę dać Wam namiary na niego na priv.

Franuś

Posty: 8

 
Uprzednio nie miałem do czynienia z żadnym fotografem w Zielonej Górze. Niedawno postanowiłem skontaktować się z kilkoma przedstawicielami tej profesji. Każdy zaprezentował swoje portfolio i ofertę cenową. Zasugeruję się jeszcze Waszymi opiniami...

labuh

Posty: 20