fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, znacie kogoś?

fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, znacie kogoś?

Poszukuje fotografa ślubnego z Gorzowa Wielkopolskiego, który wykonuje zdjęcia w bardzo ciekawych miejscach. Chodzi mi o to, aby te zdjęcia były bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne. Chce żeby się różniły od innych.

Rico

Posty: 1

 
Mnie bardzo podoba się fotografia wnętrz w Zielonej Górze wykonana przez http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/fotografia-wnetrz. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko, a ja byłem bardzo zadowolony z usług. Nie wyszło mi to drogi i opłacało się bardzo, dlatego jeśli chcecie zrobić wnętrza w profesjonalny sposób to zgłoście się do tego człowieka, a na pewno Wam pomoże.

Rafałek34

Posty: 5

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super fotografie. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

pawel253

Posty: 8

 
Fotografii nie za niezmiernie lubię. Z własnego doświadczenia wiem, iż aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest znaczący, ale to nie wszystko, zatem należałoby wszystko sprawdzać.

Klakierek56

Posty: 3

 
Na pewno fachowy fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bo ma w tym niezwykle wielkie doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

przemek55

Posty: 16

 
Propozycji jest niesłychanie mnóstwo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

opert34

Posty: 2