Fotograf na ślub we Wrocławiu, jakaś oferta?

Fotograf na ślub we Wrocławiu, jakaś oferta?

Witam, szukam dobrego fotografa, takiego, z którym mieliście już styczność. Chodzi mi o fotografię portretową dla dziecka. Najlepiej byłoby, gdyby był to Wrocław lub okolice. Z góry dzięki, może jakieś zdjęcie na maila?

gagurni

Posty: 11

 
Profesjonalne sesje ślubne tylko w wykonaniu fotografa na ślub z Wrocławia pani Ewy. To właśnie ona była u nas i dlatego serdecznie ją polecam. Zamawialiśmy usługę jakieś 5 miesięcy przed ślubem. Cudowna sesja.

orange777

Posty: 17

 
No właśnie na takim fotografie na ślub mi zależy, żeby dało się z nim porozumieć w kwestii naszych wymagań. Fajnie, że jest z Wrocławia, być może skorzystamy. Bardzo cenna pomoc, dziękujemy.

m4ddog

Posty: 29

 
Jeżeli chodzi o fotografa na ślub z Wrocławia to spytam znajomych. Ich sesja była w stylu retro i wyszła ekstra. Jeżeli będę miała mieć swoją, to na 100 % też taką. Teraz fotografowie robią sesję naprawdę rewelacyjnie. To nie to co kiedyś.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Panią Ewę poznałam poprzez przypadek. Fotografowała na ślubie znajomych. Wobec tego jako fotografa na ślub z Wrocławia to mogę polecić ją z zamkniętymi oczami. Kiedy obejrzałam zdjęcia po prostu zakochałam się w nich. Jeszcze nigdy tak ciekawych fotografii nie miałam okazji oglądać. Super, super i jeszcze raz super.

Lupusx

Posty: 18

 
Muszę polecić panią Ewę, to fotograf na wesele, który sprawdził się w naszej rodzinie już 3 razy. Kontakt do Wrocławia, więc jak ktoś jest dalej, to mogą być może problemy. Zawsze jednak można pogadać. Jest super fotografem, a pomysłów jej nie da się zgadnąć. Polecam wszystkim nie tylko przyszłym parom małżeńskim.

DILelektronika

Posty: 18

 
Polecam wam panią Ewę. Zajmuje się profesjonalną fotografią portretową dokładnie działa we Wrocławiu. Spod jej rąk, a właściwie aparatu wychodzą same dobre zdjęcia. Mało tego są bardzo dobre i robią wrażenie. Praca jest dla niej pasją, dlatego wszystko wychodzi tak rewelacyjnie. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam.

piehoot

Posty: 25

 
Naszym pociechom portrety robiła pani Ewa http://ewafoto.com/fotograf-wroclaw-portretowa. Jeśli zależy wam na profesjonalnej fotografii portretowej z Wrocławia, to wejdźcie sobie na stronkę i skontaktujcie z Nią. Polecam, wyszło znakomicie.

przemek55

Posty: 16

 
Szukanie fotografa na wesele z Wrocławia samemu to starta czasu, najlepiej właśnie skorzystać z poleceń. Tak jest pewniej i masz gwarancję. Wiesz z kim będziesz miał do czynienia. To najlepsze rozwiązanie.

hihihot

Posty: 22

 
Jeśli szukacie zaufanego i sprawdzonego fotografa na ślub to polecam naprawdę panią Ewę z Wrocławia. To niezmiernie sympatyczna kobieta, no a zdjęcia robi wprost idealne. Zamawiałam u niej sesję dla dziecka.

codePerformance

Posty: 18