dobry fotograf ślubny

dobry fotograf ślubny

Szanowni moi internauci! Jaki fotograf cyka dobre foto ślubno – weselne?! Chcemy z mężem mieć naprawdę wymarzone, bajkowe zdjęcia, stąd szukamy kogoś naprawdę dobrego.

brzoza78

Posty: 19

 
Na nasz ślub to nie bierzemy kamery, foto w zupełności wystarczy. Taki film to się zazwyczaj potem ogląda raz, albo dwa, a do zdjęć się jednak o wiele częściej wraca.

czeslaww

Posty: 27

 
Akurat namiaru na fotografa to nie mam, ale jeśli by ktoś szukał kapeli to mam sprawdzoną ekipę, dają mocno do pieca, nikt nie siedzi, wszyscy tańczą ! ;)

alidos

Posty: 20

 
Na pewno będę chciała też plener zamówić oprócz reportażu. Nawet mamy w okolicy bardzo fajne miejsca do robienia takich romantycznych zdjęć w alejkach na starym mieście.

damianek45

Posty: 23

 
Na naszym weselu bardzo dobrze się sprawdziła firma Studio Movie – www.studiomovie.pl. Panowie pracowali we dwoje, wzięliśmy droższy pakiet, ale warto moim zdaniem. Dużo zdjęć, doskonała jakość, zdjęcia robili od przygotowań, aż do 2-3 w nocy około, także grubo po oczepinach jeszcze zostali.

Snice

Posty: 29

 
My jeszcze o takich rzeczach jak fotograf na ślub to nie myślimy. Póki co trzeba gdzieś zaklepać salę no i dograć termin na plebani ;))

Wygodniś22

Posty: 21

 
Różne są stawki za takie zdjęcia okolicznościowe. Dużo zależy od ilości zdjęć, ich jakości, ale też po prostu niektóre firmy lubią powindować ceny, bo ludzie i tak zapłacą:P

Mr Frog

Posty: 36