Czy znacie dobrego fotografa w M1 ?

Czy znacie dobrego fotografa w M1 ?

Witam, czy robiliście zdjęcia do dokumentów w m1, gdzie i u kogo jeśli chodzi u kraków. Jak wyszły, ile czekaliście? Zależy mi oczywiście na dobrej jakości. Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

krysian6

Posty: 17

 
Kiedyś też zależało mi na znalezieniu profesjonalnie laboratorium fotograficznego z nowej huty. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie, bo miałam wymagające zlecenie. Spisali się na medal.

Sarenka

Posty: 32

 
Jak dasz zdjęcia do wywołania do dobrego laboratorium fotograficznego, takiego jak to w nowej hucie, to satysfakcję masz gwarantowaną. Ja u nich zawsze wywołuję zdjęcia, cenię sobie ich usługi, bo działają fachowo. Często też ich polecam, bo faktycznie są dobrzy w tym co robią. Mają bardzo dobry sprzęt.

Michaś

Posty: 26

 
O kodak express kraków dużo słyszałam i w końcu skusiłam się, żeby skorzystać z ich usług. Jest spoko. Zdjęcia przesłałam online, za kilka dni przyszły kurierem. Całkiem fajna usługa. Można korzystać.

Mechanik

Posty: 11

 
To tak jak myślałam, że nie tylko mnie odpowiada ten fotograf w nowej hucie. Warto korzystać z jego usług. Po pierwsze nie ma drogo, to ważne, jak się chce wywołać więcej zdjęć.

czeslaww

Posty: 27

 
Też miałem na myśli tego fotografa. Mnie u niego również udało się zrobić zdjęcia do dokumentów, z których jestem zadowolony. W krakowie robiłem takie fotki kilka razy, ale to miejsce rzeczywiście szczerze polecam.

Robuś

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o wysokiej jakości fotografie do dokumentów w krakowie to tylko u tego fotografa http://fotograf-m1.pl.

Gorąco polecam, zawsze korzystam z jego usług.

Jacuś

Posty: 21

 
Nigdy nie pozwoliłabym sobie robić odbitek czy korzystać z innych usług nieznanego mi laboratorium fotograficznego, w krakowie mam zaufane miejsce, które stale odwiedzam. W tej dziedzinie liczy się profesjonalna usługa. Teraz jest coraz więcej fachowców.

duszter

Posty: 16