Baltic Sail 2020, proszę o pomoc

Baltic Sail 2020, proszę o pomoc

Dzień dobry, czy ktoś z was orientuje się, gdzie mogę obejrzeć zdjęcia z wydarzenia Zlot Żaglowców z ostatnich kilku lat? Bardzo lubię oglądać takie fotografie, jednak nie wiem, gdzie je szukać.

Kasia

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy systematycznie od kilku lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne fotografie. Jednak już nie pamiętam, jak się nazywa.

merlo45

Posty: 2

 
Powiem Ci, że piękna jest parada żaglowców. My z całą rodzinę jeździmy nad może, aby widzieć to na żywo. Jednak jeśli nie mogłeś być zawsze możesz wejść na tę stronę inetrentową https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Zobaczysz tam pełno świetnych fotografii.

wujekB

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy regularnie od kilku lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne fotografie. Jednakże już nie pamiętam, jak się nazywa.

Kobitka22

Posty: 7

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Należałoby popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od paru lat.

dagaaa5

Posty: 6

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

enriquess

Posty: 5