kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym zrobić?

Rico

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu dużo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Pikusiński

Posty: 7

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

drumer

Posty: 9

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

adus56

Posty: 9

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

Hello98

Posty: 15

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Jasio234

Posty: 11

 
Powiem Ci, iż warto sobie sprawdzić porządne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Dziadek

Posty: 10

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Aweeee

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to odszukasz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla ludzi, które uprawiają sport. Można na niej odszukać również różne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

Annnna1

Posty: 8

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

wisła1905

Posty: 12