Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Możecie mi podpowiedzieć, jak się zabrać za zamawianie mebli na wymiar i jak rozpoznać w ogóle dobrego wykonawcę?

Kitas

Posty: 2

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

Czarek

Posty: 6

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

Mord

Posty: 4

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

jerust5

Posty: 17

 
Zamawiałem takie szafy do siebie https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar//. Jedna wnękowa druga wolnostojąca do gabinetu i fajnie wyszła inwestycja. Nie ma braków technicznych. Wszystko pomierzyli tak, że akcesoria domowe się mieszczą. Nie jest drogo, a jednak szafy warto oddzielnie zamawiać ze względu na późniejszy komfort eksploatacji. O normalne, trwałe meble w zwykłych sklepach to już naprawdę trudno.

codePerformance

Posty: 16

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

dziobuś

Posty: 8

 
Kuchnię to sobie zabuduj do góry, bo oszczędzisz sporo miejsca, a szafki można sprytnie otwierać, bez żadnego wysiłku.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

labuh

Posty: 15