Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich waszym zdaniem i czy przydają się do pielęgnacji skóry suchej, do przebarwień, czy może lepiej szukać dalej? Wstępnie jestem bardzo zainteresowana, ale wolałabym się upewnić, czy dobrze myślę.

Wielki Duch

Posty: 2

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

Joe

Posty: 5

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

Iwona3

Posty: 3

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

21gregorek

Posty: 7

 
Można całe domowe SPA zaprojektować przez sklep v. Zaczynasz od kremu do mycia, później dobierasz maseczki, mydełka ochronne z lawendą ułatwiające zasypianie, ogólnie relaks, świece zapachowe. Zrobiłam sobie takie mini studio w łazience, nawet mężowi się podoba i dłużej się relaksujemy. Niedawno też odkryłam u nich peelingi naturalne, częściowo powiązane z ajurwedyjskimi składnikami aktywnymi. Świetne odświeżenie skóry, nie mam żadnych skutków ubocznych. Peelingi rzadko robiłam, bo jednak skóra wrażliwa, skłonna do uszkodzeń, więc testuję tylko produkty wysoko oceniane i naprawdę polecane przez konkretnych ludzi.

dew2014

Posty: 27

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

Black_Riot

Posty: 12

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

Freakster89

Posty: 13

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Elektros

Posty: 3

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Noruhe

Posty: 4

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

Czajkow34

Posty: 2