motocykle Chopper, polecicie ogłoszenia ?

motocykle Chopper, polecicie ogłoszenia ?

Zastanawiam się nad zakupem motocykla Enduro z ogłoszenia osób prywatnych. Liczy się dla mnie nie cena, a stan techniczny i inne parametry. Wiecie gdzie można znaleźć bardzo dobrze przygotowaną ofertę z motorami?

Ciapek

Posty: 1

 
Kocham motory, ale niestety nie jest mi dane na nich jeździć. Może w przyszłości sobie kupię taki zwykły, ale bardziej marzy mi się turystyczna wersja.

Penio

Posty: 5

 
Kupowałem motocykl Enduro z ogłoszeń w internecie. Nie zawsze łatwo od razu trafić na coś wartościowego. Na pewno trzeba się wykazać cierpliwością, a wtedy szanse na znalezienie super motoru rosną. Nawet, jeśli trzeba jechać trzysta kilometrów to warto to zrobić. Przekonamy się wtedy, co znajduje się tam na miejscu dla nas.

Wariat

Posty: 6

 
Kupowałem motor Chopper z ogłoszenia, które odnalazłem w Internecie. Przejrzałem ich odpowiednio sporo, ale było należałoby. W ten sposób można sobie wyrobić na ten temat zdanie i prościej jest dotrzeć do tych ciekawych propozycji z całego kraju.

Iunae_Milt

Posty: 23

 
Znalazłem motocykle Naked w ogłoszeniach na stronie https://www.moto-trade.pl/kategoria/Motocykle/Naked i Wam polecam sobie tam zajrzeć. Jest ich naprawdę bardzo dużo i można je dopasować do swoich wymagań.

Czasowy

Posty: 2

 
Każdy ma różne wymagania, zatem trzeba sprawdzać dokładnie wszystkie ogłoszenia. Nie chodzi tylko o sam tym motocykla, niemniej jednak również o jego stan techniczny. Im coś jest w lepszym stanie tym cena wyższa, niemniej jednak i mniej problemów z naprawami. Warto to sobie analizować przed zakupem.

dyduch34

Posty: 3

 
Na pewno można motocykle i skutery w ogłoszeniach znaleźć przez Internet. Jest portal, który ma tylko takie maszyny. Podzielone są na kategorie, dlatego dotarcie do odpowiedniego rodzaju i modelu nie zajmuje dużo czasu. Można się przekonać jak to wszystko wygląda.

Black_Riot

Posty: 18

 
Na pewno można motocykle i skutery w ogłoszeniach znaleźć poprzez Internet. Jest portal, który ma tylko takie maszyny. Podzielone są na kategorie, zatem dotarcie do poprawnego rodzaju i modelu nie zajmuje dużo czasu. Można się przekonać jak to wszystko wygląda.

daron64

Posty: 26