okna świdnica, dobra firma ?

okna świdnica, dobra firma ?

Szukamy dobrej firmy, co oferuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

borek149

Posty: 1

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niezmiernie inne, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

Wertastable

Posty: 6

 
Nie lubię plastikowych okien, dlatego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie wywołują mi problemów, dlatego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

namok

Posty: 8

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

Kowalski

Posty: 13

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Dziadek

Posty: 15

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeśli wybiera się okna czy rolety. Cena powinna być zrównoważona, czyli nie płacimy za dużo, ale też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, że jeśli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to naprawdę bardzo duże oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

grzes3345

Posty: 21

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na ilość komór. Okna to okna i już. Obecnie jest w przeciwnym wypadku . Sam jak szukałem okien w Świdnicy to znalazłem firmę, jaka miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich niezwykle zadowolony.

stritt

Posty: 10

 
Z tego, co wiem to firma, jaka stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, jakie mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i faktycznie są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo mnóstwo na grzaniu.

Yuri20 

Posty: 9

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zadowolony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

Worms

Posty: 23